با شروع تابستان طرح زوج و فرد از حلقه دوم طرح ترافیک حذف شده و از این پس هر خودرو می تواند به مدت 20 روز در هر فصل صرف نظر از زوج یا فرد بودن پلاکش در این محدوده تردد کند. شما باید برای فعالسازی این 20 به سامانه تهران من مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنید. اگر از هر 20 روز استفاده کرده باشید باید مجددا وارد این سایت شده و هزینه تردد در این محدوده را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. اگر پیش از خرید طرح ترافیک نیز وارد این محدوده شوید تا 1 ماه فرصت دارید مبلغ ثبت شده در سایت را پرداخت کنید تا جریمه ای برایتان در نظر گرفته نشود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و آشنایی با نحوه ثبت نام در سامانه تهران من به وبسایت رفع مشکلات رایانه ای هیواتک مراجعه فرمایید.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1166/چگونه-در-سامانه-تهران-من-ثبت-نام-کنم؟.html

سیمابین تهران ,ثبت ,سامانه ,محدوده ,  ,طرح ,در سامانه ,در این ,ثبت نام ,سامانه تهران ,این محدودهمنبع

آخرین مهلت اظهارنامه مالیاتی 98 چه زمانی است ؟

راهنمای اظهارنامه مالیاتی 98

معرفی قابلیت هایبرنیت ویندوز

نحوه پرینت گرفتن با وای فای

چگونه وارد سایت هم آوا علمی کاربردی شویم؟

همه چیز در مورد اینستاگرام دسکتاپ

چگونگی اسکن QR Code در واتساپ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع قطعات لودر ولوو خرید انواع قطعات لیفتراک رسانه فرهنگی و هنری گیلک‌صدا کسب درآمد از اینترنت دانلود همه چی های نتورک تخفیف خرید و فروش خرما باکیفیت Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-B اف تی سنتر، تخصصی ترین مرکز آموزشی